تبلیغات
سایت تخصصی سلام کامپیوتر - چطور فایل تقلبی بسازیم؟
به وبلاگ سلام کاپیوتر (زیر مجموعه پورتال بزرگ سلام 3 راهی) خوش آمدید ............. شما در این بلاگ از آخرین اخبار دنیای کامپیوتر ، مقالات آموزشی ، ترفند های جهان وب و پی سی حتما لذت خواهید برد ! تنها کافیست با ما باشید ........ برای اطلاعات بیشتر اینجا را ببینید Welcome to hi computer weblog (following major portals set hi 3 way! ) ............. In this blog from computer World Latest News, Articles, Web and PC sure will enjoy trick in the world! Just stay with us ........ For more information see here

مرتبه
تاریخ انتشار : پنجشنبه 20 بهمن 1390


wink

نرم‌افزار FileFiller این امکان را فراهم می‌کند تا فایل‌های تقلبی در انواع سایز‌ها بسازید. این نرم‌افزار کاملا رایگان است و می‌توانید از آدرس زیر آن را دانلود کنید.

برای دانلود اینجا کلیک کنید

به نظر شما ساختن فایل‌ها تقلبی چه کاربردی دارد؟ چه استفاده‌ای می‌توان از این فایل‌ها کرد؟ آیا جز پر کردن فضای هارد کاربرد دیگه‌ای دارد؟

شما با ساختن فایل‌های تقلبی می‌توانید سرعت انتقال اطلاعات را در مموری‌ها و هارد دیسک‌ها و حتی شبکه بررسی کنید. می‌توانید با ساختن فایل‌های تقلبی حافظه فلش خود را پر کنید تا اگر در محیطی که امکان نفوذ ویروس به حافظه وجود داشت بودید، به دلیل پر بودن حافظه، ویروس امکان نفود نیابد. 

روش کار با نرم‌افزار

ابتدا نرم افزار را دانلود و اجرا کنید. توجه کنید که حجم این نرم افزار کمتر از 200 کیلوبایت است و نیازی به نصب ندارد. فقط کافی‌ست آن را اجرا کنید.

پس از اجرا، صفحه‌ای مشابه تصویر زیر می‌بیتید که به بررسی هر کدام از شماره‌ها می‌پردازیم.

شماره 1: با فشردن کلید، مسیری که می‌خواهید فایل‌های ساخته شده در آن ذخیره شود را مشخص می‌کنید.

شماره2: دو گزینه اصلی دارید. اگر کلید Null را انتخاب کنید، درون فایل ساخته شده هیچ چیزی نوشته نمی‌شود. اگر گزینه ASCII را انتخاب کنید، فایل با کدهای اسکی پر می‌شود. برای این حالت دو انتخاب مجزا دارید.

می‌توانید جلوی گزینه اسکی، کاراکتر مورد نظر خود را بنویسید تا با آن کاراکتر فضا پر شود و یا گزینه random را انتخاب کنید تا کاراکترهای تصادفی فضای فایل را پر کند.

شماره 3: اگر رو به روی filesystem مطابق تصویر بالا، عبارت NTFS نوشته شده بود تا 80 گیگابایت می‌توانید فایل تقلبی بسازید ولی اگر عبارت FAT16/32 نوشته شده بود تنها قادر به ساخت 4 گیگابایت فایل هستید.

رو به روی گزینه Destination file size اندازه‌ی فایل دلخواه را بنویسید و در نهایت روی گزینه go کلیک کنید. فایا ساخته شده در مسیری که در شماره 1 تعیین کرده‌اید ذخیره می‌شود.


رونوشت از :

فاطمه مجدآبادی

بخش دانش و زندگی تبیان
طبقه بندی: مطالب جالب و مفید،  ترفند های نرم افزاری، 
برچسب ها: FileFiller، ساختن فایل‌های تقلبی، فایل تقلبی،
نویسنده :M.K JAVADI
Select your Lan
آرشیو مطالب
تبلیغات