تبلیغات
سایت تخصصی سلام کامپیوتر - عوض کردن صفحه پیش از خوش آمدگوئی در XP
به وبلاگ سلام کاپیوتر (زیر مجموعه پورتال بزرگ سلام 3 راهی) خوش آمدید ............. شما در این بلاگ از آخرین اخبار دنیای کامپیوتر ، مقالات آموزشی ، ترفند های جهان وب و پی سی حتما لذت خواهید برد ! تنها کافیست با ما باشید ........ برای اطلاعات بیشتر اینجا را ببینید Welcome to hi computer weblog (following major portals set hi 3 way! ) ............. In this blog from computer World Latest News, Articles, Web and PC sure will enjoy trick in the world! Just stay with us ........ For more information see here

مرتبه
تاریخ انتشار : چهارشنبه 19 بهمن 1390

شما می توانید تصویر مورد نظر خود قبل از صفحه  Welcome در ویندوز مشاهده کنید. برای این منظور ابتدا در Start گزینه Run را انتخاب کنید، سپس در پنجره باز شده کلمه مقابل را regedit  را تایپ کنید و  Enter را فشار دهید .

 Regedit مخفف Registry Editor می باشد، سپس مسیر زیر را دنبال کنید.


HKEY_USERS>.DEFAULT>Control Panel>Desktop

در قسمت راست پنجره، ابتدا یک String با نام Wallpaper را پیدا کنید که در صورت عدم مشاهده می توانید ، راست کلیک کرده و یک  String جدید ساخته و نام آن را Wallpaper قرار دهید.

بر رویString دو بار کلیک کرده و  در Value data آدرس عکسی که دوست دارید نمایش داده شود را وارد نمایید ، با Restart ویندوز عکس مورد نظر در صفحف قیل از  Welcome ظاهر می گردد.

برای لغو حالت فعلی  ، به همین صورت عمل کنید اما در قسمت آدرس [None] را قرار داده و سپس OK کنید.


رونوشت از :نویسنده :M.K JAVADI
Select your Lan
آرشیو مطالب
تبلیغات