تبلیغات
سایت تخصصی سلام کامپیوتر - Email خودتون رو پس بگیرین!!!
به وبلاگ سلام کاپیوتر (زیر مجموعه پورتال بزرگ سلام 3 راهی) خوش آمدید ............. شما در این بلاگ از آخرین اخبار دنیای کامپیوتر ، مقالات آموزشی ، ترفند های جهان وب و پی سی حتما لذت خواهید برد ! تنها کافیست با ما باشید ........ برای اطلاعات بیشتر اینجا را ببینید Welcome to hi computer weblog (following major portals set hi 3 way! ) ............. In this blog from computer World Latest News, Articles, Web and PC sure will enjoy trick in the world! Just stay with us ........ For more information see here

مرتبه
تاریخ انتشار : چهارشنبه 19 بهمن 1390
حتما برای شما اتفاق افتاده است که بعد از ارسال Email متوجه شودید که آدرس را اشتباه وارد کرده اید، یا کلا از ارسال آن Email پشیمان شده اید. حال اگر آن Email که اشتباه ارسال شده حاوی اطلاعات مهم یا شخصی باشد، چه باید کرد؟

ترفندهای کامپیوتری

افرادی که از سرویس Gmail  استفاده می کنند این شانس را دارند که پس از ارسال Email ، آن را برگردانید و فرد مقابل از شما Email دریافت نمی کند. برای اینکه از این گزینه استفاده کنید ابتدا وارد Setting شوید و گزینه Labs را انتخاب کنید. در شکل نمایش داده شده است.

سپس گزینه Undo send را فعال کنید.

ترفندهای کامپیوتری

با این کار زمانی که شماEmail  ارسال می کنید یک Delivery  report   دریافت می کنید که در آن گزینه  Undo نیز مشاهده می شود و با کلیک بروی آن Email ارسال شده باز می گردد.


رونوشت از :
نویسنده :M.K JAVADI
Select your Lan
آرشیو مطالب
تبلیغات